dmt
07 بهمن 1401 - 15:15

پروژه‌ای که طی ۱۲ روز تکان خورد/میدان میوه و تره‌بار ساری در یک قدمی افتتاح

فرماندار ساری با تاکید بر اینکه آنچه برای ما حائز اهمیت بوده این است دوران وعده‌های کاغذی گذشته است، گفت: طی ۱۲ روز گذشته شاهد پیشرفت خوب پروژه میدان میوه و تره‌بار ساری بودیم و در دهه فجر نیز افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، دولت سیزدهم که آغاز به کار کرد شاهد اتفاقات خوبی در بخش‌های مختلف جامعه بودیم به‌طوری‌که تلاش مدیران جهادی این دولت توانست حتی گره‌های چندین ساله را برطرف کند.

از جمله این خبرهای خوب انتقال دفتر کار محمدعلی نوبخت فرماندار مرکز استان مازندران به میدان میوه و تره‌بار ساری بود است؛ چرا که وعده و وعیدهای تکراری مسؤولان گذشته و ترافیک‌های طولانی و چندین ساله در مسیر کنونی میدان مشکلات و نگرانی بسیاری برای مردم به‌دنبال داشته است.

حال این مسؤول دولت مردمی با حضور جهادی خود در میدان میوه و تره‌بار جدید عزم و اراده مسؤولان دولت سیزدهم را برای به افتتاح این پروژه ثابت کرد.

اکنون ۱۲ روز کاری است که فرماندار ساری در میدان میوه و تره‌بار ساری مستقر شده در ارتباط با اتفاقات خوب و آخرین وضعیت این پروژه در گفت‌وگو با فارس، می‌گوید: طی بررسی‌هایی که انجام شد، ۲۱ پروژه با قدمت بالای یک دهه را در مرکز استان مازندران شناسایی کردیم و مقرر شد هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها را تعیین تکلیف کنیم.

وی افزود: پروژه‌هایی ازجمله میدان میوه‌ و تره‌بار، جاده ساری تاکام، کارخانه زباله‌سوز ازجمله این پروژه‌ها بوده که باتشکیل جلسات و همچنین پیگیری‌های متعدد افتتاح این پروژه‌ها را در دستور کار قرار دادیم.

فرماندار ساری با تاکید بر اینکه آنچه برای ما حائز اهمیت بوده این است دوران وعده‌های کاغذی گذشته است، خاطرنشان کرد: باید از مدیریت کارتابلی و پشت میزنشینی بیرون بیاییم و در این زمینه با کسی تعارفی نداریم.

نوبخت با بیان اینکه هیچ اهمال و سهل‌انگاری برای ما پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: امروز وضعیت پروژه را به سمت‌وسویی سوق دادیم که دهه فجر امسال شاهد افتتاح آن باشیم، اضافه کرد: طی ۱۲ روزی که گذشت و در مکان جدید میدان میوه و تره‌بار ساری مستقر شدیم آسفالت‌ریزی پروژه شروع شده است.

وی ادامه داد: محوطه سازی پروژه میدان میوه و تره‌بار باقی مانده که تلاش می‌کنیم در چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شود.

فرماندار شهرستان ساری گفت: نگاه ما این است دنبال پروژه برویم و جلسات ما تنها کاغذی و پشت میزنشینی نباشد.

نوبخت بیان کرد: ۱۲ روز در پروژه میدان میوه و تره‌بار مستقر شدیم و نکته مهم اینکه بحث آب، گاز، برق و مخابرات و سایر حوزه‌های زیرساختی با کمک دستگاه‌های اجرایی حل شده است.

وی با اعلام اینکه مساله محوطه سازی به سمت آسفالت‌ریزی رفت و درمجموع می‌توان گفت این پروژه پیشرفت قابل توجهی داشت، افزود: از سوی هیات مدیره میدان میوه و تره‌بار نیز تقسیم حجره‌ها اقداماتی درحال انجام است که امیدواریم هرچه سریع‌تر به پایان برسد. 

نوبخت گفت: معتقد هستیم مدیریت کارتابلی و پشت میزنشینی و دستوری فایده‌ای ندارد بلکه مدیر باید از نزدیک کار را لمس کند.

اما خبر خوب فرماندار ساری اعلام کرد اینکه پیگیری در ارتباط با سایر پروژه‌ها از جمله پروژه کارخانه زباله‌سوز و جاده ساری و تاکام نیز تا افتتاح به‌صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/ج

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1000880