dmt
12 بهمن 1401 - 12:06

مهم‌ترین راه تولید ثروت، تحصیل و علم است/ ضربه به اساس خانواده‌ها در دستور کار دشمن قرار دارد

استاندار اردبیل با بیان این‌که تنها راه حل پیشرفت، در داخل کشور است، گفت: در جهان کنونی و آینده، مهم‌ترین راه تولید ثروت، تحصیل و علم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سیدحامد عاملی پیش‌ازظهر امروز در آیین زنگ‌ انقلاب که به‌مناسبت سالروز ورود رهبر کبیر جمهوری اسلامی ایران به کشور در دبیرستان آیت‌الله مروج برگزار شد، اظهار کرد: در جهان کنونی و آینده، مهم‌ترین راه تولید ثروت، تحصیل و علم است و توجه دانش‌آموزان عزیزمان به موضوع تحصیل در کلیه مقاطع، دارای اهمیت است.

وی افزود: تنها راه حل پیشرفت، در داخل کشور عزیزمان است و مسؤولان و مردم عزیز باید با اتحاد و همدلی و با تمام وجود، جهت پیشرفت و آبادانی هرچه بهتر ایران بدون وقفه تلاش کنند و مطمئنا رسانه‌های سعودی، انگلیسی، آمریکایی و دیگر رسانه‌های معاند که تحت فرمان سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی غربی قرار دارند، هیچ وقت به فکر آبادانی و سربلندی کشورمان نیستند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: رسانه‌های معاند در پازل از بیش طراحی‌شده تجزیه ایران حرکت می‌کنند و در ماه‌های اخیر شاهد بودیم که مردم با وجود انتقادات به برخی مسائل کشور، زمانی که رویه دشمنان قسم‌خورده را دیدند، با هوشیاری همیشگی خود، از روش و اقدامات دشمن فاصله گرفتند.

دشمنان ضربه به اساس خانواده‌های ایرانی را در دستور کار خود قرار داده‌اند

وی ادامه داد: دشمنان قسم‌خورده ایران عزیز، ضربه به اساس خانواده‌های ایرانی یعنی حجاب را در دستور کار خود قرار داده و برای این موضوع سرمایه‌گذاری‌های کلان مالی و غیرمالی کرده‌اند.

استاندار اردبیل گفت: پدران و مادران ما در زمان قبل از انقلاب شاهد خیانت‌ها و جنایت‌های بسیار در زمان حکومت ننگین پهلوی زیر سلطه کشورهای خارجی بودند و به‌منظور پایان دادن به این اقدامات و وابستگی و سلطه‌پذیری سیاسی، اقتصادی و نظامی و جهت اعتلای ایران عزیز، انقلاب اسلامی را رقم زدند.

عاملی تشریح کرد: متأسفانه میانگین نمرات قبولی مدارس استان اردبیل به شکل قابل توجهی پایین بوده و این زنگ خطر مهمی برای استان است که در این زمینه برنامه‌هایی در دستور کار قرار دارد و از دانش‌آموزان هم درخواست می‌شود برای ارتقای سطح تحصیلی، نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دهند و به نظرات مناسب، هدایایی اعطا خواهد شد.

پایان پیام/۳۷۲۷/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1012430