dmt
31 شهریور 1401 - 08:22

نیروهای مسلح در نهایت قدرت تجهیزات و عملیات میدانی قرار دارند

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در نهایت قدرت در حوزه ستاد، صف، تجهیزات و عملیات میدانی قرار دارد گفت: قدرت نیروهای مسلح چنان است که رئیس جمهور در سازمان ملل با اقتدار چهره کریه جهان استکبار جهانی را افشا کرد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در آیین رژه نیروهای مسلح استان بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان، رزمندگان و ایثارگران جنگ تحمیلی اظهار داشت: 8 سال دفاع مقدس کاشف از این حماسه بزرگ است که رزمندگان اسلام در جغرافیای ایران نشان دادند که با ایمان و دانش نظامی و اقتدار بالای عملیات میدانی می‌توان اقتدار نظام اسلامی را بیمه کرد.

خبرگزاری تسنیمبوشهربوشهرنماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه دشمنان نظام جنگ تحمیلی را برای براندازی نظام اقدام ولی خود سقوط کردند تصریح کرد: اکنون نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در نهایت قدرت در حوزه ستاد، صف، تجهیزات و عملیات میدانی قرار دارد.

امام جمعه بوشهر، اضافه کرد: قدرت نیروهای مسلح چنان است که رئیس جمهور در سازمان ملل با اقتدار از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و حقوق مسلم مردم ایران دفاع و چهره کریه جهان استکبار جهانی را افشا می‌کند.

نیروهای مسلح بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستند

نیروهای مسلح بیش از هر زمانی در آمادگی کامل هستندآغاز مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران و سایر شهرها

آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح در تهران و سایر شهرهارژه اقتدار نیروهای مسلح در آب‌های نیلگون خلیج فارس آغاز شد

رژه اقتدار نیروهای مسلح در آب‌های نیلگون خلیج فارس آغاز شدوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مایه اقتدار و زمینه‌ساز پیشرفت و تمدن دانست و بیان کرد: در همین مکان مقدس بیعت تمام مردم استان بوشهر به ویژه نیروهای مسلح را در ولایت و ولایت‌مداری نسبت به مقام معظم رهبری اعلام می‌شود.

صفایی بوشهری استان دارالحماسه بوشهر را پایتخت دفاع مقدس در نظام جمهوری اسلامی و تاریخ ایران دانست و  خاطر نشان کرد: تا جان داریم از حریم اسلام و ایران دفاع می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن قدردانی از نیروهای مسلح افزود: نیروهای مسلح با اقتدار در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارند.

انتهای پیام/190/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751206